Reel
Info

L.A. People

July 2018 ––


Pomysł na czarnobiałe zdjęcia ludzi Los Angeles zrodizł się dopiero po powrocie do Polski. Pierwotnie chciałem wykorzystać wolny dzień pomiędzy PPM a Shootem do reklamy Cadillaca i przejść się po downtown w poszukiwaniu ciekawych kadrów architektury. Zmęczony zadzieraniem głowy przysiadłem na krawężniku ulic 7th St i S Flower St. Ludzie sami zaczęli wchodzić w obiektyw. Mniej lub bardziej zadowoleni, pozujący, uciekający z kadrów, czasem podawali namiary na swojego Instagrama z prośbą o podesłanie fotek. Słońce Kaliforni w zenicie, odbijające się od szyb wieżowców, wkrada się dziwnymi odblaskami w zacienione ulice, co buduje niesamowite światło i klimat. Raytracing w realu.–– On set

–– San Pedro Fish Market

–– Shy and shinyWalking through the city

L. A. Downtown ––Z fotografowaniem ludzi jest mi nie po drodze. Zanim zdecyduję się na naciśnięcie spustu robię podchody, chowam się za rogiem. Gdy zdecyduję się na zrobienie zdjęcia zazwyczaj jest po sprawie. To już nie ten sam moment, ktoś odszedł, samochód wjechał w kadr. Ale trenuję, walcze z manierą łapania ludzi w centrum kadru. Escape from the L. A.

More people ––Gdy “wyniosłem” się z miasta zaczęło przybywać twarzy i sylwetek. Na zdjęciach pojawili się bezdomni, ludzie na plażach, członkowie ekipy filmowej. W efekcie uzbierało się kilkadziesiąt zdjęć, które w kolorze tworzyły jakiś dziwny pattern. Ciężko było się skupić na temacie, wszędzie przebijały kolory nieba, żółte linie namalowane na asfalcie. Stąd pomysł fotografii czarnobiałej, na której również się nie znam :)
Eksperyment pozostawiam Waszej ocenie.


On location

Shooting ––
Lorem ipsum dolor

Over the city

Elysian Park ––


Copyright © 2021 FRAMEFLOW